Autodoprava S a M Europe Trans s.r.o. to je především

Vnitrostátní doprava a spedice

Jsme schopni zajistit jakýkoliv druh nákladní přepravy v rámci České republiky pomocí skříňových dodávek nebo plachtových vozů pro firmy i soukromé osoby. Doručení zboží na místo určení včas a v pořádku je pro nás nejvyšší prioritou. Vycházíme z individuální kalkulace ceny přepravy pro každou jednotlivou zakázku. Přepravované zboží je také možno uskladnit do doby přepravy. Pro případ jakékoliv nenadálé události je přepravovaný náklad pojištěn s možností připojištění na Vámi požadovanou částku.

Mezinárodní doprava a spedice

Autodoprava S a M Europe Trans s.r.o. zajišťuje také služby mezinárodní dopravy po celém území Evropské unie a Švýcarska. V závislosti na objemu přepravovaného zboží jsme schopni vyzvednout náklad na Vámi určené adrese nebo ho přijmout k přepravě v našem skladu ve Slatiňanech u Chrudimi. Provozní doba našeho dispečinku je 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Komunikace mezi dopravcem a zadavatelem je zajištěna dispečerem, který je k dispozici po celou dobu přepravy zboží. Pojištění zásilky je samozřejmostí, připojištění lze doobjednat dle Vašeho přání. Obchodní jednání vedeme v německém a anglickém jazyce.

Kurýrní služba

Zajišťujeme také expresní přepravu zásilek na území ČR a celé Evropy. Rychlé převzetí zásilky a přeprava na místo určení 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Mapa Evropy